0

Akıllı cihazlar bir kaç yılda mükemmel özelliklere sahip oldu. Akıllı cihazların gelişimi ile birlikte uygulamalar da bu olaydan etkilendi. Teknolojik savaş devam ediyor fakat bunun hızına yetişememek artık kullanıcıların sorunu haline geldi. Özellikle android sürümlerine göre yükselen uygulama kalitesi ve boyutları, mobil oyunlardaki grafik gelişmeleri bizi her geçen gün piyasadaki son cihazları almaya teşvik ediyor. Android dünyasında donanımsal yada yazılımsal yetersizlikleriniz var ise belki Android Emulator Programı size yardımcı olabilir. Bu yazıda Bilgisayarımız için Android işletim sistemi içeren programları derledik.

 

Tencent Gaming Buddy

Mobil oyunların popüleri olan Pubg için yaratılmış emülatordür. Sürekli geliştirilmesine devam edilen Pubg ile birlikte bu emulatorde oyuna uyum sağlamak için yaratılmış diyebiliriz. Bu emulatorde  size izin verdiği kadar başka uygulamalar da yükleyebilirsiniz.

Tecent Gaming Buddy programını buraya tıklayıp indirebilirsin.

 

Nox Player

Bu emulatorü diğerlerinden ayıran özelliği kolayca root işleminin gerçekleştirilmesi. Nox player şimdilik görevini gerçekten iyi yerine getirebilen bir program. Bilmenizi isteriz  emulatorleri güçlü hale getiren bilgisayarınızdaki donanımlardır.

  • Uygulama içi video ve ses kaydı yapabilir.
  • Dışarıdan APK uzantılı dosya yüklenebilir.
  • Emulatorü, mobil cihaz yada tablet olarak ayarlayabilirsiniz.
  • Kendinize özgü tuş yapılandırmaları ile  neredeyse her oyun sizin için oynanılabilir hale gelir.
  • Çoklu android çalışma ortamları oluşturabilir.

Nox Player Emulator, Windows OS için buraya tıklayıp indirebilirsin.

Nox Player Emulator, Mac OS için buraya tıklayıp indirebilirsin.

 

 

Bluestacks

BlueStacks ile oyun deneyiminizi bir sonraki seviyeye taşıyabilirsiniz. PC’deki mobil oyunların öncüsü olan BlueStacks, en gelişmiş oyun deneyimini en geniş seçenek yelpazesi ile sürekli olarak sunar. Intel, AMD, Qualcomm, Samsung ve diğer teknoloji liderlerinin yaptığı yatırımların yanı sıra en büyük 100 mobil oyun geliştiricisiyle doğrudan bulunan ortaklığı, BlueStacks’i PC’nin en iyi Android oyun platformu olarak tanımlamaktadır.

Android Nougat ile klavyeyle, fareyle veya gamepad ile daha büyük bir ekranda oyun oynamanızı, telefonunuz veya tabletinizden daha net ve temiz hale getiren ek grafik özellikleri sağlar. Listemizin sonunda yer alıyor değeri oldukça büyük 😉

Bluestacks kullandıkça puanlar toplayıp hediye kazanma şansına sahip olabilirsin 🙂

Bluestacks indirmek için buraya tıklatabilirsin.

Android Studio Bluetooth İşlemleri #1: Etkinleştirme ve İzinler

Previous article

DNA’da Veri Depolama Mümkünmü ?

Next article

You may also like

Comments

Bir Cevap Yazın

More in Anasayfa