0

Apple’ın talep üzerine abonelik hizmeti bu sonbaharda 100’den fazla ülkede başlayacak.

Netflix’in içerik miktarından farklı olarak, Apple, TV + hizmetinin yalnızca bir avuç üst katman şovuna daha fazla odaklanacağını belirtti. Eddy Cue, İnternet yazılımı ve hizmetleri Apple’ın Kıdemli Başkan Yardımcısı göre, Apple gösterileri en fazla sayıda oluşturmak, ancak bunların en iyi oluşturmak olmaz, Engadget Pazartesi günü bildirdi. Eddy, netflix’in miktara olan vurgusunun kötü olduğunu düşünmedi, ancak Apple’ın amaçlanan modeli olmadığını söyledi.

TV hizmetlerinin bir parçası olarak, iPhone yapımcısı her ay yeni filmler ve şovlar yayınlamayı planlıyor, ilki Jennifer Aniston ve Reese Witherspoon Starrer the Morning Show olması muhtemel, rapor Sunday Times röportajını gerekçe göstererek ekledi Eddy Cue. The Morning Show, TV morning show’daki sahne arkası dramasıyla ilgili bir dizi.

Diğer şovlar arasında Steven Spielberg’in şaşırtıcı Hikayeleri ve Big Sick yaratıcıları Kumail Nanjiani ve Emily Gordon’un küçük Amerika serileri yer alacaktı. Küçük Amerika, ABD genelinde göçmenlerin veya göçmenlerin çocuklarının gerçek hayat hikayelerine dayanırken, şaşırtıcı hikayeler bir bilimkurgu antolojisi dizisidir.

Mart ayı başlarında, Apple’ın talep üzerine abonelik hizmetinin bu sonbaharda 100’den fazla ülkede başlayacağı açıklandı.

Mayıs ayının ilerleyen saatlerinde, Apple TV hizmeti, şirketin orijinal video abonelik hizmeti olan Apple TV+ ile birlikte gelen Hindistan da dahil olmak üzere 100’den fazla ülkede kullanıma sunulmaya başladı.

Apple TV+ video akış hizmetinin ne kadarına mal olacağı ve Apple dışı cihazlarda kullanılabilir olup olmayacağı konusunda hala bir kelime yok.

 

kaynak : https://gadgets.ndtv.com/entertainment/news/apple-tv-video-streaming-service-focussed-on-quality-over-quantity-report-2062198

 

Intel, akıllı telefonlar için 5G modemler yapmaktan vazgeçiyor

Previous article

Notepad++ nedir ?

Next article

You may also like

Comments

Bir Cevap Yazın