ARİDOSHİKA

Ulaşabildiğin her yerde

Bitcoin ortaya çıkmasından bu yana bir boğa koşusunda olmayı başardı. Tabii ki, düşüş günlerini görmezden gelmemek gerekiyor ama genel olarak Bitcoin fiyatı sürekli yükseldi.

Elbetteki Bitcoin’in bu denli popüler olması şaşırtıcı değil. Çünkü gerçekten merkeziyetsiz, sınırsız ve sansürsüz dijital para kavramı oldukça devrimci ve bu ilgiye layık. Şimdi her zamankinden daha fazla insan Bitcoin’in gücünü görmeye ve onu edinmeye, kullanmaya başlamış durumda.

Ayrıca Arjantin, Venezuela, Zimbabve ve Yunanistan gibi bazı ülkelerin vatandaşları için satın alma güçlerini artıran bir para birimine sahip olma fikri benzersiz ve heyecan verici. Bu gerçeği her geçen gün daha fazla insan öğreniyor ve Bitcoin topluluğunu katılan insan sayısı gittikçe artıyor.

Ücretsiz Bitcoin Kazanmak

Hizmetiniz karşılığında size Bitcoin sunan çok sayıda platform ve web sitesi bulunmaktadır. Bu platformlardan bazıları:

http://www.cryptogrind.com/?r=5bf91ce9152e44303b40910e

https://coinality.com/

https://crypto.jobs/

Musluklardan Bedava Bitcoin Kazanmak

Hızlı Bitcoin kazanmanın bir diğer kolay yolu Bitcoin musluklarıdır. Bitcoin muslukları, bir web sitesi veya uygulama biçiminde, yüzlerce BTC’nin bir Satoshi biçiminde, ziyaretçilerin açıklandığı gibi bir captcha veya görevi tamamlaması karşılığında verilen bir ödüllendirme sistemidir. Alternatif kripto para birimleri kullanan musluklar da vardır.

Bu musluklar, captcha’ları çözme, oyun oynama, reklamlara tıklama veya video izleme gibi çok önemli görevleri yerine getirmenizle çalışır. Yaptığınız her görev için biraz Bitcoin kazanırsınız.

 

İnsanlara Yardım Ederek Bitcoin Kazanmak

Çevrimdışı veya çevrimiçi araştırmada iyiyseniz, bu Bitcoin kazanmanın devrim niteliğinde bir yoludur.

Bitfortip, size ipuçları vererek yardımcı olduğunuz için Bitcoin ile ödeme yapan bir mobil ve masaüstü platformdur. Bu platformda, herkes herhangi bir şeyi isteyebilir ve cevap verenler cevapları karşılığında Bitcoin alırlar.

https://www.bitfortip.com/

Merak edilen konularınızı yorum yapın yazalım isterseniz yazılarınızı bize gönderin yayınlayalım.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.