ARİDOSHİKA

Ulaşabildiğin her yerde

Dropbox Transfer, 100 GB’a kadar dosyaların doğrudan paylaşılmasını test ediyor.

2 min read

Bu yeni Dropbox özelliği ile dosyaların kopyalarını (büyükleri bile) gönderin.

Dropbox kullanıcılarının dosya paylaşması için yeni bir seçenek ekliyor. Dropbox Transfer , sadece işbirliği için erişimi paylaşmak yerine, insanlar arasında dosya göndermenin bir yolunu sunar.

Dosyalar doğrudan bilgisayarınızdan veya Dropbox depolama alanından sürüklenip bırakılabilir. Göndermeye hazır olduğunuzda, Dropbox kendi kopyasına sahip olmak için herkesle paylaşılabilecek bir bağlantı oluşturur. Orijinal dosya size ait kalacaktır. Aktarım, çoğu e-posta servisinde paylaşmak için dosya başlığı üzerinde büyük bir sıçrama olan 100 GB’a kadar dosya göndermenizi sağlar.

Dropbox Transfer’i profesyonel bir kapasitede kullanıyorsanız, indirme sayfasını kendi yüklenen resminizi göstermek veya yalnızca farklı bir stok arka plan rengi veya resmi ayarlamak için özelleştirebilirsiniz.

Gönderdiğiniz dosyaların güvenliğini sağlamak için seçenekler de vardır. Aktarma bağlantıları, kendilerine uygulanan bir şifreye sahip olabilir veya son kullanma tarihi ayarlayabilir. İsterseniz, dosyanın alındığı size bildirilir ve bağlantıya kaç kez erişildiğini takip edebilirsiniz.

Dropbox Transfer şu anda beta testinde. Yakında tüm kullanıcılara yayılması planlanıyor, ancak Dropbox, aktarma seçeneğini tamamen başlatmak için zaman çizelgesiyle ilgili daha fazla ayrıntı sağlamadı.

Birçok teknoloji şirketi, dosya paylaşım programlarının bant aralığına kavuştu; bu, Dropbox’ın 2008’de yeniden başlatıldığından daha fazla rekabete girdiği anlamına geliyor. 2014 yılında şifre çiftleri ve 2016 yılında 68 milyon hesabı etkileyen bir kesmek .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.