0

Espionage, bir arayüzden geçirilen büyük miktarda veriyi yakalayan bir ağ paket snifferidir. Araç, kullanıcıların paket yönünü, protokolleri, bayrakları vb. açığa çıkaran canlı bir trafik akışını gösteren normal ve ayrıntılı trafik analizini çalıştırmalarını sağlar. Espionage ayrıca arp’yi taklit edebilir, böylece hedef tarafından gönderilen tüm veriler saldırgan (Mıtm) üzerinden yönlendirilir. Espiionage IPv4, TCP/UDP, ICMP ve HTTP destekler. Espionage Python 3.8 yazılmış ama aynı zamanda sürüm 3.6 destekler edildi. Bu, aracın ilk sürümüdür, bu yüzden katkıda bulunmak ve Espionage’a daha fazla katkıda bulunmak istiyorsanız lütfen geliştiriciyle iletişime geçin. Not: Bu bir Scapy sarıcı değil, scapylib sadece HTTP istekleri ve ARP ile yardımcı olur.

Yüklemek İçin :

Kullanım Parametreleri :

Komut 1 temiz bir paket sniff yürütmek ve sağlanan pcap dosyasına çıktı kaydedecektir. Wlan0’ı ağ arayüzünüz ne olursa olsun değiştirin.

Komut 2, Daha ayrıntılı (ayrıntılı) bir paket sniff yürütecek ve çıktıyı sağlanan pcap dosyasına kaydedecektir.

Komut 3 yine de temiz bir paket sniff yürütecek, ancak verileri bir pcap dosyasına kaydetmeyecek. Koklamayı kaydetmek önerilir.

Komut 4, ayrıntılı bir paket sniff yürütecek ve ayrıca ham http/tcp paket verilerini bayt cinsinden gösterecektir.

Komut 5 ARP hedef ıp adresini taklit edecek ve gönderilen tüm veriler saldırganların makinesine (siz/localhost) geri yönlendirilecektir.

Komut 6, yalnızca HTTP protokolünü kullanan 80 numaralı bağlantı noktasında koklanmış paketleri görüntüler.

Komut 7, yalnızca HTTPS (güvenli) protokolünü kullanan 443 numaralı bağlantı noktasında koklanmış paketleri görüntüler.

Komut 8 yalnızca victum tarafından ziyaret edilen koklanmış URL’leri koklayacak ve döndürecektir. (sslstrip ile en iyi çalışır).

Paket durdurmayı durdurmak ve çıktıyı dosyaya yazmak için Ctrl+C tuşlarına basın.

Etik Uyarı
Bu programın geliştiricisi Josh Schiavone, sadece eğitim ve etik amaçlar için aşağıdaki kodu yazdı. Koklanan/yakalanan veriler kötü niyetli niyet için kullanılmamalıdır. Josh Schiavone bu penetrasyon test aracının yanlış kullanımından sorumlu veya sorumlu değildir. Tanrı hepinizi korusun.

csaridoshika
aridoshika.com genel yayın botu

  Screenspy Kısayol dosyasını kullanarak kullanıcı ekran görüntülerini yakalama

  Previous article

  Canva Nedir? Canva Nasıl Kullanılır?

  Next article

  You may also like

  Comments

  Bir Cevap Yazın

  More in Ağ Network