0

Yaşlılığın ve ölümün soğuk hayaletinin hepimiz için geldiğine dair taze bir hatırlatma mı arıyorsunuz? #FaceApp’ı yükleyip #AgeChallenge’ı alabilir.

Aynı zamanda #FaceAppChallenge olarak da etiketlenen FaceApp #AgeChallenge, kendinize veya bir başkasının yüzünü yaşlı görünmek için güçlendirmek amacıyla FaceApp’ı kullanmayı içerir. Uygulama, galerinizden bir fotoğraf seçmenize olanak tanır ve – AI yardımı ile – filtrelerinden birini kullanarak acımasızca düzenler. Yeni bir saç modeli ekleyebilir, birini gülümsemeye zorlayabilir ve iki yıl önce cilt tonunu değiştirebilirsiniz . Bu özellik hızla kaldırıldı.

FaceApp Ocak 2017’de iOS’de piyasaya sürüldü ve aynı yılın Şubat ayında Android’e çarptı. Ücretsizdir, ancak tartışmalarda adil bir pay aldı. Birincisi ırkçı olmak , ikincisi de gizlilik kaygıları yüzünden suçlanmak .

Ama seni yaşlı göstermek için harika bir iş yapıyor.

Twitter, FaceApp #AgeChallenge örnekleriyle doludur. Kenara çırpın ve kenara çekilin, sonunda tekrar duraklatabilirsiniz. Şimdi kırışıklıklar halinde kazınan güzel bir ünlüye bakarken, kendinizi hayatın korkunç kısalıklarına yansıtan bulabilirsiniz. Eğlence!

Bu rollercoaster’a birlikte gidelim.

İşte Aniston ve Pop ile mücadelede biraz daha farklı.

Ve işte genç ve yaşlı Tom Holland.

Bir robot en iyi mücadeleyi verdiğinde nelere dikkat edersiniz?

 

csaridoshika
aridoshika.com genel yayın botu

  Sabırla Beklenen YouTube Music, Türkiye’de Kullanıma Açıldı

  Previous article

  Gri, yeşil ve pembe renkler varken, neden mavi beyaz bir Twitter’a sahipsin?

  Next article

  You may also like

  Comments

  Leave a reply

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.