0

Slayt gösterisi reklamları, bir hikaye anlatmak için birden fazla görseli ya da bir videoyu, metni ve sesi bir araya getirir. Bir slayt gösterisi reklamında 3 ila 10 görsel ya da tek bir video kullanabilirsiniz. Tek Görsel veya Video formatını seçtiğinizde, Slayt gösterisi reklamları kullanılabilir. Facebook, Instagram, Audience Network ve Messenger’da görünen slayt gösterisi reklamları, tek video reklamlarıyla aynı ölçümleri kullanır.

Slayt gösterisi reklamlarını kullanarak yapabilecekleriniz:

  • Fotoğraf veya videolardan hızlı ve kolay şekilde ilgi çekici reklamlar oluşturun. Facebook Sayfanızdan fotoğraflar yükleyin, Facebook’un stok görsel galerisini kullanın, metin ve müzik ekleyin.
  • Yavaş internet bağlantısına sahip insanlara erişin. Slayt gösterisi reklamları, video reklamlarından daha az veri kullanır. Eski cihazlara veya yavaş bağlantılara sahip kişilere reklam göstermek için bir slayt gösterisi reklamı oluşturabilir ve bağlantı hedeflemesi kullanabilirsiniz.
  • Karmaşık bir süreci veya hikayeyi basitleştirin. Görseller, insanlar sıralanmış içerikleri veya adımları geçerken onlara bir şeyleri anlatmak yerine gösterebilir.

Örneğin, bir slayt gösterisi reklamında fiziksel bir ürünü sergileyebilirsiniz. Dikkat çekmek için her görselde kısa süreyle göstererek aynı ürünün birden fazla tarzını veya farklı ürünleri sergileyebilirsiniz.

Facebook Video Reklamları Hakkında

Previous article

Instagram’da Reklam Verme Hakkında

Next article

You may also like

Comments

Bir Cevap Yazın

More in Anasayfa