0

Galaxy Note 10’un 3,5 mm kulaklık jakı olmayacak. Bunun yerine, bir USB-C kulaklık girişi olacaktır. Telefon piyasaya sürülmeden önce bile, eleştirilen diğer birçok değişiklikten biri olan “özellik” nedeniyle zaten eleştiriyi kazanıyor. Samsung, yalnızca USB-C kulak içi kulaklıkları değil, telefon kutularına giren tomurcuklar için olağandışı bir gürültü önleme özelliğine sahip olanları sağlayarak zaten ters tepki için hazırlanıyor olabilir.

Adil olmak gerekirse, henüz hiç kimse bu kulakiçi Galaxy Not 10 kutusunda teslim edip etmeyeceğini bilmiyor. WinFuture’dan Roland Quandt’ın tweetinde söylediği tek şey, bunun Galaxy Note 10 için olacağıydı. Aynı anda yeni çıkan ayrı bir aksesuar olabilir.

Sonra tekrar, Samsung, Harman ve dolayısıyla AKG’ye sahip olmak için bunu mümkün kılacak teknolojiye sahip. Daha önce AKG kulakiçi bayraklarını bayrak gemileriyle birlikte gönderdi, bu yüzden sahiplerine ucuz bir çift vermiş gibi değil. Ve alacağı inlemesine bakıldığında, müşteriler tarafından iyi yapmak ve bir ANC çifti önermek için bir barış teklifi olabilir.

Quandt ayrıca daha önce duyduğumuz birkaç şeyi daha doğrular. Örneğin kablosuz şarj cihazı gerçekten de 20 watt’lık hızlı güç sağlayabilir. Daha normal bir 9 watt telefon tutucusu da olabilir.

Daha önce yapılan bir sızıntı, bütün işlenmiş PR görkemlerinde Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10+ ile ortaya çıktı. Bunlar ayrıca, masrafı haklı çıkarmak için fazla kullanılmamış olabilecek optik kalp atış hızı sensörünün kaybını da “doğruladı”. Bu, kulaklık jakını çıkartmaktan daha az etkileyici olabilir ancak her ikisi de kuşkusuz sadece evrimin kurbanı.

csaridoshika
aridoshika.com genel yayın botu

  YouTube Premium artık son videoları otomatik olarak indirebilir

  Previous article

  QR Kod ile Wİfi Ağına Bağlanma

  Next article

  You may also like

  Comments

  Bir Cevap Yazın