0

Bilgisayarda Oyun oynamayı seven birisiniz bir gün oyun nasıl yapılır araştırıyorsunuz karşınıza oyun kodlama dilleri  çıkıyor ve düşünüyorsunuz  oyun kodlama yazılım dili öğrenmek çok zor geliyor öğrenmekten kaçıyorsunuz ama artık kaçmak zorunda değilsiniz Google Builder tam size göre Minecraft benzeri hayatta kalma oyunu oynayıp istediğinizde kendi istediklerinizi ekleyebilir çıkarabilirsiniz hem de hiçbir kod bilginiz olmadan.

Google Builder

Google’ın kurum içi okuryazarlığı artırmak için kodlama ve araçlar öğreten bir uygulama  üretti. Şimdi oyuncuların kendi 3D oyunlarını yaratmalarına yardımcı olmak istiyor, deneyim gerektirmiyor. Bugün, “oyun kurmayı oyun oynamak gibi hissettirmeyi amaçlayan ücretsiz bir platform olan Game Builder’ı başlattı.

Game Builder, herhangi bir kodlama gerektirmeyen sürükle ve bırak, kart tabanlı bir görsel programlama sistemi kullanır.

işleri bir üst seviyeye çıkarmak istiyorsan Javascript’te kendi kartlarını oluşturabilirsin. Karakter oluştururken üzerinde çalışabileceğiniz binlerce 3D model var.

Aracın işbirliğine dayalı olması amaçlanmıştır ; birden fazla kullanıcı aynı anda oyun kurabilir veya oynayabilir.

Google, acemilikten deneyimli oyun tasarımcılarına kadar herkese hitap edeceğini ve 10 dakika içinde bir oyunu oluşturabilir   yada  saatlerce oyun oynayarak vakit  geçirmenize  imkan  tanıyor  Game Builder   Mac,Steam,windows  ücretsiz kullanmanıza imkan sağlıyor.

Arkadaşlarınla ​​oyun kur ve oyna! 10 dakika içinde bir 3B platform oynayın veya bir sonraki bağımsız vuruşta sıkıştırarak saatler geçirin. Game Builder, oyuncuların ilk oyunlarını oluşturmaya hazır olanlardan fikirlerini gerçekleştirmek için daha hızlı bir yol arayan tasarımcılara kadar tüm beceri düzeyleri için tasarlanmıştır.

  • ÇIKIŞ TARİHİ:1 Kas 2018
  • GELİŞTİRİCi:Area 120
  • YAYINCI: Area 120

 

 

 

Muammer Altunkan
Kto Karatay üniversitesi Tarih 3/4 Cyber security search python Wordpress Design

Kali Linux Işletim Sistemi Nedir ?

Previous article

C Dili Hakkında

Next article

You may also like

Comments

Bir Cevap Yazın

More in Anasayfa