0

Gri, yeşil ve pembe renkler varken, neden mavi beyaz bir Twitter’a sahipsin?

 

Twitter artık sizi kurumsal mavi ve beyaz renk düzeninin zincirlerine bırakmayacak. Yeni düzenlerini test ettikten sonra , sosyal ağ platformu nihayet bize masaüstü için yeni ekranını görüntülemek için daha fazla yol verdi . 

Yeni Twitter görünümü, arka plan rengini ve yazı tipi boyutunu ve renklerini değiştirmenize olanak sağlar. Twitter, mobil cihazdaki yeni renk düzenlerini keşfettiğini söyledi.

Bu yeni renk seçenekleriyle birlikte, telefonlar için Twitter uygulamasıyla daha uyumlu olan yeni bir düzen var. Örneğin, sol tarafta Ana Sayfa, Bildirimler, Mesajlar, Profil düğmelerini ve daha fazlasını gösteren bir kenar çubuğu göreceksiniz.

Yeni özelliklere erişmek için eski Twitter’ınızdan yeni Twitter görünümüne geçmeniz gerekir. Twitter’ın hala yeni özellikleri geliştirdiğini unutmayın, bu yüzden hemen göremiyorsanız tekrar kontrol etmeye devam edin.

İşte yeni Twitter görünümünün nasıl elde edileceği:

1. Yapmanız gereken ilk şey, ayarlarınızı tıklayarak ve Yeni Twitter’ı dene seçeneğini seçerek yeni düzene geçmektir .

2. Twitter düzeninizin tamamı değişecek ve ayarlar menünüz sola taşınacaktır. Demek üç nokta tıklayın Daha .

3. tıklayın Display . 

Bir özelleştirilebilir seçenek kutusu göreceksiniz. İşte yaptıkları:

 

twitter-düzen
Ekran görüntüsü Katie Conner / CNET tarafından

Yazı tipi boyutu: Artık küçükten büyüğe doğru dört yazı tipi boyutu seçeneğiniz var. Twitter sayfanızdaki tüm metni etkiler (tahmin etmişsinizdir): ayarlar, Tweet’ler, trendler. Yazı tipi boyutu seçeneklerine karşılık gelen dairelere dokunarak görüntüleme gereksinimlerinize en uygun seçeneği seçin.

Renk: Sonunda yeni renk seçenekleri! Twitter mavi ile yapışmayı seçebilirsiniz, ancak şimdi sarı, pembe, mor, turuncu ve yeşil rengi seçebilirsiniz. Bağlantıların, Ana Sayfa, Tweet ve Takip düğmelerinin rengini değiştirir.

Arkaplan: Seçilebilecek üç arkaplan seçeneği var. Orada Standart, orijinal beyaz arka plan, olan Dim ekran gri rengi alır ve Işıklar tamamen siyah (olarak da bilinir arka plan yapar karanlık mod ).

Yeni Twitter düzeni hakkında ne düşünüyorsunuz? En sevdiğiniz renk kombinasyonlarını aşağıdaki açıklamalarda bize bildirin.

FaceApp #AgeChallenge, Twitter’ı yaşlı insanların fotoğraflarıyla dolduruyor

Previous article

Instagram, WhatsApp ve Facebook çöktü!

Next article

You may also like

Comments

Bir Cevap Yazın