0

Günümüzde birçok mail servisi bulunmakta fakat bunlar ne kadar güvenli hiç düşündünüz mü? Bugün sizler için harika bir liste hazırladık. Hackerlar, yazılımcılar, büyük şirketler, iş adamları gibi birçok kesim tarafından kullanılan üst güvenlikli mail servisleri güvenliği ön plana alarak çalışan sistemlerdir.

 

1-) Protonmail (Kesinlikle Önerilir!)

MR.ROBOT’un bile kullandığı Protonmail 2014’te uçtan uca şifreleme sunan dünyanın ilk e-posta hizmetiydi ve günümüzde de en yaygın kullanıma sahip güvenli e-posta hizmetidir.

Protonmail’in şifrelemesi, gelen kutunuzdaki postaları hiç kimsenin okuyamayacağı anlamına gelmektedir. Eğer Gmail’in tüm iletişim bilgilerinize girmesi sizi kuşkulandırıyorsa Protonmail’in yaklaşımı daha güvenli bir veri gizliliği hizmeti sağlamaktadır.

Veri ihlali saldırılarına karşı Sıfır-Erişim Şifreleme  yaklaşımı ile daha güvenli bir katman oluşturulmaktadır. Protonmail yalnızca şifrelenmiş iletileri tuttuğundan, saldırgan da bunları çözme yeteneğine sahip olamayacak.

Web sitelerinden detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz

Site: [su_button url=”https://protonmail.com/tr/” target=”blank” style=”3d” icon=”icon: users”]LİNK[/su_button]

 

2-) Mail2Tor

Çoğunlukla Deeweb içerisinde kullanılan bu mail servisine sadece Tor ağından erişebiliyorsunuz.

Site: [su_button url=”http://mail2tor.com/” target=”blank” style=”3d” icon=”icon: users”]LİNK[/su_button]

Tor için site: [su_button url=”http://www.mail2tor2zyjdctd.onion/” target=”blank” style=”3d” icon=”icon: users”]LİNK[/su_button]

 

3-) CounterMail

Sunucuları İsviçre’de bulunan ve şifreli e-postlarını harddisk yerine CD-ROM’larda saklayan ilginç ve başarılı bir mail servis sağlayıcısıdır. IP adresinizi kayıt etmeyen bu sağlayıcının güvenlik için birçok ayarı mevcuttur.

Site: [su_button url=”https://countermail.com/” target=”blank” style=”3d” icon=”icon: users”]LİNK[/su_button]

 

4-) HushMail

1999’dan beri hizmet veren bu sağlayıcımız maillerimizi son teknoloji şifreleme yöntemleri ile saklamaktadır. Hatta mesajlarınızı kendilerinin bile okuyamayacaklarını iddia ediyorlar.

Site: [su_button url=”https://www.hushmail.com/” target=”blank” style=”3d” icon=”icon: users”]LİNK[/su_button]

 

csaridoshika
aridoshika.com genel yayın botu

  BitHumb Hırsızlığı

  Previous article

  LS komutu bilenler için linux 101-2

  Next article

  You may also like

  Comments

  Bir Cevap Yazın

  More in Anasayfa