0

Görünüşe göre Hongmeng ayarlandığı gibi Android değişimi değildi. Huawei, Google’dan sonraki gerçek yaşam olasılığına hazırlanmakta olduğu için ilk hikaye kesinlikle izlendi, ancak Çin donanım devi işletim sisteminin öncelikle endüstriyel kullanıma odaklandığını söylüyor.

En son rapor , OS’nin Trump liderliğindeki Huawei yasağının yürürlükte olduğundan daha uzun süredir geliştirilmekte olduğunu belirten Çin devlet haber ajansı Xinhua’nın izniyle geldi . SVP Catherine Chen’e göre, Hongmeng, Android’inkine kıyasla nispeten basit bir işletim sistemi. Haber yankıları başka son raporunu Huawei başlangıçta IOT cihazlar kullanılmak üzere yazılım geliştirdiğini açıkladı.

Bunların hiçbiri, Huawei’nin elbette tam bir mobil işletim sistemi üzerinde çalışmadığı anlamına gelmiyor. Ya da bu yeni işletim sisteminin tohumlarının daha fazlasını yapmaya adapte olamadığı.

Ve son haberler verildiğinde, böyle bir hamle, şirketin engin kaynaklarını oldukça iyi bir şekilde kullanacaktı. Ne de olsa, duvardaki yazıyı bir süre gördüğü şüphesiz. Kimse böyle bir yasağın aniden geleceğini tahmin etmese de, şirketle ilgili sorular yıllardır güvenlik çevrelerinde yaşanıyor.

Trump yönetiminden gelen yeni kısıtlamalar, Huawei’nin Google gibi Amerikalı şirketlerle çalışmasını engelledi, ancak geçici giderler akıllı telefon üreticisinin Android hizmetlerini kullanmasına izin verdi – en azından geçici olarak. Ancak, şirketin sağlığı ile ilgili sorular hala havada, hala yasaklamalar artarken.

csaridoshika
aridoshika.com genel yayın botu

  TikTok Instagram tarzı bir ızgarayı ve diğer değişiklikleri test ediyor

  Previous article

  iOS 13: Kaçırmış olabileceğiniz yeni güvenlik ve gizlilik özellikleri

  Next article

  You may also like

  Comments

  Bir Cevap Yazın