0

Salı günü Google’ın Gelen Kutusu uygulamasına giriş yapan herkes, Gmail’i daha önce düzenli Gmail’i indirmelerini söyleyen bir bildirim ile karşılandı. Ayrıca, Kullanıcıların 2 Nisan’dan sonra Gelen Kutusunun kullanılamayacağı konusunda uyardı. 

Hareket ilk Eylül ayında açıklandı , ancak Google görünüşe göre Gelen Kutusunun yakında uygulamayı kullanan herkes için öleceğini yinelemenin gerekli olduğunu yineledi.

İki uygulama işlevsel olarak benzer olsa da, Gelen Kutusu ve normal Gmail uygulaması farklı kitlelere hizmet verdi. Gelen Kutusu, insanlara dağınık gelen kutuları temizlemek için bazı pratik yollar sağlayarak ve asla bir yanıt hazırlamak için çok fazla zaman harcamakla kalmayarak üretkenliği düşünen kullanıcılara yoğunlaştı. Bu, “Teşekkürler!” Demeyi tercih edenler için otomatik olarak oluşturulan Gmail yanıtının doğduğu yerdi. yazmak yerine bir düğmeye basarak.

Bu, sonunda varsayılan uygulamaya geçiren, ancak bunların tümünü yapmayan Gelen Kutusu özelliklerinden biriydi. Örneğin, Gelen Kutusu, kullanıcıların Gmail’de henüz tam olarak çoğaltılmayan bir şeyleri “paketler” halinde benzer mesajları sıralamalarına da izin verdi.

Uygulamanın başlangıçta 2014 yılında sadece davet bazında başlatıldı, ancak daha sonra halka açık hale getirildi. Şimdilik hala indirilebilir ve kullanılabilir, ancak imha edilmeden iki hafta önce Inbox’a aşık olmanız büyük olasılıkla tavsiye edilmez.

Tahmin edebileceğiniz gibi, Gelen Kutusunun ölümü bazı insanları oldukça mutsuz etti. Google’ın kapatılmasını durdurmaya yönelik çevrimiçi bir dilekçe , Geçen yılın sonlarında Gelen Kutusunu oluşturdu ve gerçekte ölüm bildirimi çıktıktan sonra Salı sabahı imzalarda bir artış oldu. Yazma zamanında, 10.000 hedefinden yaklaşık 500 imza uzaktaydı.

Gelen kutusu hayranları, giden uygulamanın yasını tutup hayal kırıklıklarını gidermek için Twitter’a gitti.

Google, kimlik avı saldırılarını engellemek için uygulama içi oturum açma işlemlerini yasakladı

Previous article

YouTube Premium artık son videoları otomatik olarak indirebilir

Next article

You may also like

Comments

Bir Cevap Yazın