0

Linux Mint 19.3 , Linux Mint 19’un en son küçük sürümüdür. Tarçın, Mate ve Xfce lezzetlerinde genellikle bulunan sürüm, çeşitli değişiklikler ve yeni özellikler getiriyor, iyileştirmeler getiriyor ve diğer şeyler arasında hata düzeltmeleri getiriyor.

Bu sürümde, Linux Mint 19.3 tarçın sürümü , kullanıcılara bazılarını gözden geçirmeleri gerektiğini bildirmek için sistem tepsisinde yeni bir simge ile birlikte gelen Sistem Raporları araçları gibi çeşitli iyileştirmeler alan en son tarçın masaüstü 4.4’e de sahiptir. eksik sürücüler veya codec bileşenleri için bilgisayarlarındaki olası sorunların otomatik olarak algılanması ve artık kullanıcıların tercih edilen bir zaman biçimi ayarlamasına izin veren Dil ayarları aracı.

Önümüzdeki Linux Mint 19.3 işletim sisteminde uygulanacak değişiklikler arasında Clement Lefebvre, Tarçın ve MATE sürümlerindeki HiDPI / 4K ekranlar için çeşitli simgeler ve görüntüleri daha az bulanık hale getirerek Dil ayarları, Yazılım Kaynakları , ve Tarçın ekran koruyucu yanı sıra Tarçın tema ayarlarında tema önizleme görüntüleri.

Sistem tepsisi simgeleri, tarçın, MATE ve Xfce sürümleri için bağımsız uygulamaların yanı sıra HiDPI ekranlarda net simgeler göstermek için yaklaşan Linux Mint 19.3 işletim sisteminin bir parçası olarak yenilenecek. Ayrıca, kullanıcıların ilgili yerel ayar ve bölge için saat formatlarını ayarlamalarına izin veren Dil Ayarları paneli de geliştirilmiştir.

Linux Mint 19.3’ün yeni sürümü, 2023’e kadar desteklenecek uzun vadeli bir destek sürümüdür.

Linux Mint 19.3’ü indirin: https://linuxmint.com/download.php

csaridoshika
aridoshika.com genel yayın botu

  Manjaro 19.0 Kyria KDE Edition – Özellikler KDE Plazma 5.17 ve Powered by Linux Çekirdek 5.4

  Previous article

  MX Linux 19 – Debian 10 Buster’a Dayalı ve Xfce 4.14’ü Varsayılan Masaüstü Ortamı Olarak Kullanıyor

  Next article

  You may also like

  Comments

  Leave a reply

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  More in Anasayfa