0

MakuluLinux çekirdek makululinux 15 serisinin üçüncü sürümüdür. Linux kernel 4.19 serisinin uzun vadeli desteği ile desteklenen ve xfce 4.12 serisini çok özelleştirme ile varsayılan Masaüstü ortamı olarak kullanan Debian’a dayanan bu sürüm.

Çekirdek Çok Modern bir işletim sistemi, çift Menü, çift Dock, fare odaklı jest OS. Aynı zamanda Linux kullanıcılarının yeni nesil hitap ederken geleneksel olarak tasarlanmıştır. Uzun zamandır Linux kullanıcısıysanız veya Linux’u ilk kez kullanıyorsanız, Makulu çekirdeğini kullanma konusunda harika bir deneyim yaşayacaksınız, masaüstünde gezinmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

İsteğe bağlı hareket sistemi, kullanıcıların bilgisayarlarında gezinmelerine izin verecek, ancak bir klavyeye dokunmak zorunda kaldıklarında bile, daha geleneksel kullanıcılar hareketleri etkinleştirmek zorunda kalmazlar, işletim sistemini Linux’ta gezinmek için kullandıkları gibi kullanabilirler. Çekirdek ayrıca tek tıklamayla duvar kağıdı değiştirici veya tek bir tıklama 3D seçeneği gibi birçok “anında erişim” özellikleri sunuyor, kolayca basit bir kaç tıklama ile OS her yönüyle kontrol. Çekirdek aşırı kullanım kolaylığı ve konfor için tasarlanmıştır. Daha fazla bilgi için eylem görmek için bu yazı videoları izleyin. Hepsi var gerçekten güzel bir işletim sistemi.

 

MakuluLinux İndir

Kaynak : Linuxscoop.com

print() fonksiyonu ve yorum satırı

Previous article

Fedora 29 Workstation

Next article

You may also like

Comments

Bir Cevap Yazın