0

Minecraft Oyunu en popüler dijital platform oyunlarından birisidir Kare oluşan bu dünyada istediğiniz bir çok yapı yapabilir çeşitli yaratıklarla savaşa bilirsiniz Ekim ayında Minecraft oyunun gelişmiş versiyonu  Minecraft Earth sunuldu.

Minecraft Earth’in erken erişimi Ekim’de Android ve iOS’ta yapıldı

Minecraft Earth, artırılmış gerçeklik oyunu Mojang, bloklanmış kum çarpması darbesine dayanarak gelişiyor, Ekim ayında bir süre erken erişim lansmanı’na doğru ilerliyor olacak. Duyuru, bugün geliştiricinin yıllık Minecon canlı akışı sırasında yapıldı.

Oynamak için ücretsiz mobil oyun, Minecraft’ın 10 yıllık yıl dönümü kutlamaları sırasında, oyuncuların kaynakları toplamak için gerçek dünyada dolaşması gereken – Pokemon Go gibi pek çok dokunuşla – çetelerle mücadele etmeleri, zorluklar çıkarmaları, açıklandı. ve dahası. Toplanan malzemeler daha sonra normal oyun gibi kreasyonlar yapmak için oyuncuların kendi “yapı plakalarında kullanılabilir.

Oyun aylardır Londra ve Seattle gibi birçok şehirde kapalı beta halindeydi, ancak erken erişime sahip olan Mojang, bugün özel bir açıklama yapılmamasına rağmen deneyimi tüm ülkelere yaymayı planlıyor. Oyunun, yıl sonuna kadar dünya genelinde erişilebilir olması ve erken erişim döneminde yeni özelliklerin ortaya çıkması bekleniyor.

Maceralar bu sınırlı sürümle gelen oyuna en yeni ek olacak. Bunlar, yakındaki oyuncuları bulmaca, dövüş ve sunulan diğer unsurlarla paylaşılan bir AR deneyimi için bir araya gelmeye davet eden rastgele meydana gelen olaylardır.

Hem Android hem de iOS kullanıcıları, burada kaydolarak Ekim ayındaki Minecraft Earth erken erişim sürümüne atlayabilecekler. Android kullanıcıları için ön kayıtlar da artık mevcuttur. Bu arada Mojang, düzenli olarak eski Minecraft’a gelen Nether Update’i de duyurdu. Bu büyük revizyon, yeni Piglin mafya tipi, çoklu biyomlar ve daha fazlası gibi “cehennem” boyutuna yeni özellikler getirecek.

Kaynakça: https://www.neowin.net

 

Muammer Altunkan
Kto Karatay üniversitesi Tarih 3/4 Cyber security search python Wordpress Design

İnternet Tarayıcısı Virüsü Silme

Previous article

Şarj edilebilir karbondioksit batarya geliştirildi

Next article

You may also like

Comments

Bir Cevap Yazın