0

Yandex.Mail’i kullanabilmek için Yandex hesabınız olması gerekir. Hesabınız yoksa aşağıdaki adımları izleyin:

 1. Adınızı ve soyadınızı yazın.
 2. Mail’de ve Yandex’in diğer servislerinde giriş yapmak için bir kullanıcı adı oluşturun veya önerilen seçeneklerden birini seçin.

  Uyarı. Kayıt tamamlandıktan sonra kullanıcı adı değiştirilemez.
 3. Hesaba erişmek için kullanılacak şifreyi oluşturun ve şifrenizi unutmayın. Kötü niyetli kişilerin kişisel bilgilerinize erişmemeleri için şifreniz güvenli bir şifre olmalıdır.
 4. Cep telefon numaranızı yazın. Bu numarayı kullanarak şifrenizi yeniden oluşturabilir ve bildirimleri alabilirsiniz, ayrıca bunu ek kullanıcı adı olarak da kullanabilirsiniz. Telefon numarasını daha sonra eklemek istiyorsanız bu işlemi daha sonra Telefon numaraları sayfasından yapabilirsiniz. Telefon numarası belirtmek istemiyorsanız Telefonum yok bağlantısına tıklayın ve kontrol sorusunu seçip bu soru için cevap girin. Bu bilgiler şifreyi kurtarmak için gereklidir.
 5. Resimdeki karakterleri girin (otomatik kayıtlara karşı koruma).

  Not. Resimdeki karakterler anlayamadıysanız Görseli yenile bağlantısına tıklayın.
 6. Kullanıcı sözleşmesi şartlarını kabul ettiğinizi ve kişisel bilgilerinizin işlenmesine onay verdiğinizi gösteren kutucuğun işaretli olduğundan emin olun.
 7. Kaydol butonuna tıklayın.

Kayıttan sonra kullanıcı adı, @ simgesi ve yandex.com.tr alan adından (ya da eş alan adlarından) oluşan bir elektronik adrese sahip olacaksınız. Örneğin; just.mad.hatter@yandex.com.tr. Eş alan adı kayıt sırasında otomatik olarak belirlenir.

Nasıl İnstagram hesabı oluştururum?

Previous article

Nasıl Gmail hesabı oluştururum?

Next article

You may also like

Comments

Bir Cevap Yazın

More in Anasayfa