0

PeaZip açık kaynaklı bir dosya ve arşiv yöneticisidir. Ücretsizdir ve herhangi bir kullanım için ücretsizdir. PeaZip, 7Z, RAR, TAR ve ZIP ana akımlarından mevcut olan en güçlü kompresör olan PAQ / LPAQ ailesi gibi deneysel formatlara kadar Windows ve Unix dünyalarından arşiv formatlarının çoğunu çıkarabilir.

180+ arşiv formatını açın ve çıkarın: 001, 7Z, ACE (*), ARC, ARJ, BZ2, CAB, DMG, GZ, ISO, LHA, PAQ, PEA, RAR, TAR, UDF, WIM, XZ, ZIP ZIPX – arşivleme ve çıkarma için desteklenen arşiv dosyası biçimlerinin tam listesini görüntüleyin .

PeaZip, hızlı, yüksek sıkıştırma oranı çok formatlı arşivleme sağlar – görünümü dosya sıkıştırma ve açma kriterleri daha fazla bilgi için.

PeaZip 29 dilde yerelleştirilmiştir ve çok çeşitli gelişmiş dosya ve arşiv yönetimi özelliklerini (arama, yer imleri, küçük resim görüntüleyici, yinelenen dosyaları bulma ve karma / sağlama toplamı) destekleyerek en popüler tüm arşiv biçimlerini (180+ dosya türü) yönetebilir. değer, arşiv dosyalarını dönüştürmek …), özellikle güvenlik odaklı (güçlü şifreleme, iki faktörlü kimlik doğrulama, şifreli şifre yöneticisi, güvenli dosya silme …).

PeaZip 7.3.1 sürüm notları:

  • PeaZip 7.3.1, Zstd’yi 1.4.5’e ve p7zip modüllerini Linux için destekliyor, temayı geliştiriyor ve çeşitli düzeltmeler ve geliştirmeler sunuyor.
  • 7.3 satırında engelleme olmayan hatalar içeren varsayılan arşivler açılır ve BLAKE2S ve BLAKE2B karma işlevleri eklenir.
  • Arşiv tarihi / saati isteğe bağlı olarak arşivdeki en son dosyaya eşit olarak ayarlanabilir, silme onayı isteğe bağlı olarak atlanabilir, yeni 7z hızlı ve 7z en hızlı ön ayarlar eklenmiştir ve artık hem Brotli hem de Zstandard daha fazla bellek kullanarak sıkıştırmayı iyileştirecek şekilde ayarlanabilir ( hızlı sıkıştırma kıyaslama sayfasına bakınız).
  • Windows için PeaZip artık winget paket yöneticisinden destekleniyor ve MSIX uygulama paketi olarak mevcut.
  • Linux için PeaZip artık genel x86-64 sistemleri için DEB ve RPM olarak kullanılabilir.
  • Yeni RPM dosyalarında .zstd sıkıştırılmış kapsayıcılar da dahil olmak üzere toplam 197 dosya uzantısı PeaZip tarafından yönetilebilir.

İndir: PeaZip 7.3.1 | PeaZip Taşınabilir | ~ 10.0 MB (Açık Kaynak)
İndir: PeaZip 64-bit | PeaZip Taşınabilir 64-bit
Görünüm: PeaZip Ana Sayfa | MSI Yükleyici, Diğer İşletim Sistemleri vb.

Wondershare Filmora Nedir?

Previous article

Postbox Nedir ? Tüm Postaları tek yerden kontrol edin.

Next article

You may also like

Comments

Bir Cevap Yazın

More in Anasayfa