0

RoboForm, şifre girme ve form doldurma işlemlerini tamamen otomatikleştiren en çok oy alan Şifre Yöneticisi ve Web Form Doldurucudur. RoboForm, web sitelerine giriş yapar ve formları daha hızlı, daha kolay ve daha güvenli hale getirir. RoboForm, bir siteye ilk giriş yaptığınızda her kullanıcı adını ve şifresini ezberler ve güvenli bir şekilde saklar, daha sonra geri döndüğünüzde otomatik olarak bunları sağlar. RoboForm’un güçlü oturum açma özelliği, herhangi bir çevrimiçi hesaba giriş yapmanın manuel adımlarını ortadan kaldırır. Sadece tek bir tıklama ile RoboForm, bir Web sitesine gidin kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin ve sizin için Gönder düğmesini tıklayın olacaktır. Ücretsizşekilde kullana bilirsiniz yinede ücretli sürümleri mevcuttur.

Uzun kayıt veya ödeme formlarının tamamlanması da bir esinti. Basitçe RoboForm kimlik ve RoboForm doldurur tıklayın-sizin için tüm formda. Artık tüm şifrelerinizi hatırlamanıza gerek yok. Bir Ana Şifreyi hatırlarsınız ve RoboForm geri kalanını hatırlar. Bu, çevrimiçi deneyiminizi daha güvenli hale getirerek daha güçlü şifreler kullanmanıza olanak tanır. RoboForm tam veri güvenliği için güçlü AES şifreleme kullanır.

Tüm yeni RoboForm, Chrome ve Safari tarayıcı desteği, iPhone/iPad ve Android desteği ile birlikte sınırsız bilgisayarlarda ve mobil cihazlarda kullanılmak üzere yepyeni bir RoboForm Everywhere lisansı ile birlikte geliyor.

RoboForm 8.6.0 changelog:

RoboForm kullanıcısının kimlik doğrulaması aracı olarak Windows Hello desteği eklendi.
Yerelleştirme: Almanca, Hollandaca, Japonca, İsveççe güncellendi.
Yedekleme/Geri Yükleme kullanıcı arabiriminde çeşitli düzeltmeler.
Dil Editörü: düzenlenmiş satırların vurgulanması eklendi.
Çeşitli küçük hata düzeltmeleri.

Download: RoboForm 8.6.0 | 22.2 MB (Shareware)
View: RoboForm Website

Kaynak : https://www.neowin.net/news/roboform-860

 

Passpie Komut Satırı Şifre Yöneticisi Nedir ?

Previous article

Facebook dünyayı haritalandırmak için AI destekli araçlar yayınladı

Next article

You may also like

Comments

Bir Cevap Yazın