0

Snapchat’in TV’yi yeniden keşfetme planı buhar alıyor. Her zaman yüksek profilli kullanıcılarla kolay bir ilişkisi olmayan şirket, Arnold Schwarzenegger, Serena Williams ve Kevin Hart gibi etkileyici ve ünlülerin yıldızı olacak yeni bir orijinal “Creator Shows” dizisini daha yeni duyurdu .

Artık şirket, izleme izlemesini kolaylaştıracak yeni bir özelliği test ediyor: ana Discover sayfasından ve diğer yayıncı içeriğinden ayrı gösteriler için özel bir bölüm.

Şu anda, Snapchat’in gösterileri uygulamanın Keşif bölümüne entegre edilmiştir. Uygulamada son zamanlarda Mashable tarafından tespit edilen testte, Discover sayfasından ek bir kaydırma işlemi gizli bir “Shows” bölümü getiriyor. 

Yeni “Şovlar” sayfası Discover’un geri kalanından daha temiz görünüyor ve bir akış platformunda beklediğinize benzer. En üstte terfi edilen bir gösteri var, ardından en son izlenen şovlar ve abone olduğunuz şovlar sırasını takip edin. Bunun altında platformda bulabileceğiniz diğer düzinelerce diziden oluşan bir ızgara var. 

Snapchat'in yeni 'gösterileri' bölümü.

Snapchat’in yeni ‘gösterileri’ bölümü.

Snapchat'in yeni 'gösterileri' bölümü.

Snapchat’in yeni ‘gösterileri’ bölümü.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir Snapchat sözcüsü, şirketin “Şovlar” bölümünü test ettiğini onayladı, ancak daha yaygın bir şekilde bulunup bulunmayacağını söylemedi. 

Snap’ın büyüyen orijinal içerik belgesini vurgulamanın yeni yollarını aradığı anlamına geliyor. Şirket, geçen yıl, Snap Originals ve diğer serilerden oluşan artan bir dizi ile kısa ve heyecan verici şovlara yoğun bir şekilde yatırım yaptı . 

Snap’a göre bu yatırımlar karşılığını veriyor, diyor ki, izlemeye harcanan zaman geçen yıla oranla üç kattan fazla arttı. Şirket, belirli izleyici kitleri sattığını açıklamadı, ancak popüler gösteriler büyük bir izleyici kitlesini etkileyebilir. NBC’nin haber şovu “Stay Tuned”, geçen yıl ortalama 25 milyon ila 35 milyon izleyiciye ulaştı, Digiday ve Snap Original “Orijinal Bahrie Getiriyor”, ilk 24 saat içinde 10 milyondan fazla izleyici çektiğini söyledi. .

Buna ek olarak, Snap CEO’su Evan Spiegel’in bir zamanlar markette dolaşıp “etiketli koridorlar olmadan” dolaşmak gibi bir şey olarak nitelendirdiği “Snapchat’s Discover” bölümünün bir tür karışıklık olmasına rağmen. Ana Keşif sayfasında gösteriler ve yayıncıların günlük “basımları” arasında ayrım yapmak zor (açıklama: Mashable bir Snapchat Discover ortağıdır) ve konuya göre içeriğe göz atmanın hiçbir yolu yoktur.

Yeni şovlar bölümü, en azından, tüm Snapchat serilerini tek bir yere koyar, böylece kanat izlemekten hoşlanıyorsanız bir varış noktanız olsun. Ayrıca Snapchat’in Netflix’e daha çok benzemeye başlamasının bir başka yolu .

QR Kod ile Wİfi Ağına Bağlanma

Previous article

Başbakan Günü’nde alışveriş yaparken, Amazon depo işçileri grevde olacak

Next article

You may also like

Comments

Bir Cevap Yazın