0

Ubuntu Kylin Ekibi duyuruldu ve Ubuntu Kylin 20.04 LTS yayınlandı 23 Nisan 2020’de. Ubuntu Kylin 20.04 LTS, 14.04, 16.04, 18.04 sürümünden sonra dördüncü Uzun Süreli Destek (LTS) sürümüdür. Nisan 2023’e kadar 3 yıl boyunca güvenlik ve yazılım güncellemeleriyle desteklenecek, Bu sürüm önceki sürümlere göre çok sayıda iyileştirme aldı.

Ubuntu Kylin 20.04 LTS , varsayılan olarak en yeni UKUI 3.0 masaüstü ortamına sahiptir ve en son ve gelişmiş çekirdek, Uzun Süreli Linux çekirdeği 5.4 ile güçlendirilmiştir. gelişmiş donanım desteği sağlar (diğer özelliklerin yanı sıra).

Ubuntu Kylin varsayılan teması geliştirildi, kullanıcının “Ubuntu Kylin Control Center” dan değiştirebileceği iki varyasyon ile birlikte koyu bir varyantı tanıttı. Başlat menüsü, Yeni düzen, tam ekran pencere ile kalbinizin içeriğine tamamen yenilenir; dikkatle kategorize, akıllı arama ile bir anahtar, varsayılan, ve tam ekran boyutu seçiminize geçiş, alfabetik sıralama ve fonksiyon tarafından sıralama sağlamak, bulmak daha uygun.

Doküman Yöneticisi, Arama ve adres çubuğunu bir arada sunar, esnek ve kullanımı kolay gelişmiş arama, güçlü sayfa imzalama çubuğu, yeni durum çubuğu, size yeni bir belge görüntüleme deneyimi sunar. Yeni tasarım düzeni ve daha net kategoriler ile kontrol merkezi daha pratik fonksiyon ayarları.

Ubuntu Kylin 20.04’ü indirin: https://ubuntukylin.com/downloads/

Ubuntu Budgie 20.04 LTS – Yeniliklere Bakın

Previous article

Sophos XG Firewall da MTU ve Mss Değeri Belirleme

Next article

You may also like

Comments

Bir Cevap Yazın

More in Anasayfa