0

Dünyadaki web sitelerinin %33’ü WordPress ile yayınlanmıştır ve hazır içerik sistemlerinde WordPress’in payı %60’tır. Bu rakamlarla WordPress dünya üzerinde en çok tercih edilen hazır içerik yönetim sistemidir. İlk kez web sitesi kuranlara zahmetsiz ve kolay bir başlangıç sunar ve deneyimli kullanıcılar için çok yönlü kullanım kolaylığı ve hızlı geliştirme imkanı sağlar. Web sitenizi zenginleştirecek binlerce eklenti, hazır web sitesi tasarımları ( temalar) ve tüm içeriğinizi basit bir arayüz ile yönetebileceğiniz fırsatlar sunan WordPress, esnek, hızlı ve kolay web sitesi yönetmek isteyenler için en ideal çözümdür.İster profesyonel bir yazılımcı veya yeni başlayan heyecanlı bir blogger olun, WordPress sizin için tasarlanmıştır.

Hız mı istiyorsunuz ? FastPress sizi aradığınız hız ve performansa kavuşturacaktır.

FastPress: WordPress Özel Hosting Teknolojisi

Hız mı istiyorsunuz ? FastPress sizi aradığınız hız ve performansa kavuşturacaktır.

Üstün LiteSpeed Teknolojisi Yüksek kaynak tüketimi ya da yüksek ziyaretçi trafiği olan sunucular için yüksek performans sunar.

LSCACHE ile 10 Kata Kadar Daha Hızlı Doğrudan web sunucusu seviyesinde önbellekleme ile 10 kadar kadar daha hızlı web siteleri sunar

Yüksek CPU & Ram Kaynağı WordPress’in ihtiyaç duyduğu Yüksek CPU & RAM FastPress hosting paketlerinde mevcuttur.

Gelişmiş Ön Bellekleme Gelişmiş önbellekleme teknolojisine sahip WordPress Hosting paketleri ile maksimum hızı ulaşırsınız

%100 SSD Platform SSD disk destekli sunucularda barınan WordPress siteleri çok daha hızlı ve performanslı çalışır.

Zahmetsiz, Hızlı ve Pratik WordPress Hosting

Hemen başlamanız ve kolayca websitenizi yönetmeniz için tasarlandı

Tek Tıkla Zahmetsiz Kurulum

Web sitesi yayını özel bir yazılım çözümü ile teknik bilgi gerektirir ve hızlıca web sitesi yayını yapmak isteyenler için bu süreç zor ve zahmetli gelebilir. Ama üzülmeyin, FastPress anında tek tıkla kurulum özelliği sayesinde, WordPress web sitenizi hizmeti satın aldıktan sonra tek tıkla kurabilir ve hemen WordPress panel arayüzüne erişip, web sitenizi tasarlamaya başlayabilirsiniz. Üstelik web sitenizi hemen kurabilmeniz için domain ve SSL güvenlik sertifikası hosting paketleri ile birlikte tamamen ücretsiz verilmektedir !

Ücretsiz Taşıma

WordPress.org üzerinde çalışan bir alan adınız mı var ? Ya da farklı hosting sağlayıcında barınan web sitenizin performansından memnun değil misiniz ? O zaman taşınmanıza yardımcı olmak istiyoruz ve uzman destek ekibimizle WordPress web sitenizi ücretsiz olarak taşıyoruz. 1 gün içerisinde kolayca gerçekleşecek taşınma işlemi gözünüzü korkutmasın, uzman destek ekibimiz taşınma sürecinde ve sonrasında sizlere yardımcı olacak ve web sitenizi taşıdıktan sonra mevcut şekliyle yayına devam edebileceksiniz.

Ücretsiz Yedekleme

Veriyi saklamak her zaman risklidir ve olası veri kayıpları canınızı sıkabilir. Ama korkmayın! FastPress WordPress Hosting teknolojisi ile çalışan WordPress web siteleriniz yedekli altyapı üzerinde çalışır ve web sitesi yedekleriniz günlük ve haftalık olarak otomatik alınır. Böylece herhangi bir problemde olası veri kayıplarının önüne geçmiş olursunuz ve web sitenizi yedekten çalıştırarak hemen tekrar en son haliyle yayına alabilirsiniz.

Otomatik Güncellemeler

WordPress, WordPress üzerinde çalışan web sitelerinin performansını yükseltmek ve güvenlik gibi sebeplerden ötürü düzenli olarak sürüm güncelleştirmeleri gerçekleştirir ve bu güncellemelerin otomatik olarak web sitenize yansıtılması önemlidir. FastPress üzerinde çalışan web sitelerinin sürüm, güvenlik güncellemeleri otomatik olarak sistemimiz tarafından gerçekleştirilir ve bu sayede sürüm güncellemeleri sonrası web sitenizin çalışmasını ve güvenliğini engelleyecek olası problemlerin önüne geçilmiş olur.

Düşük Bütçeli Girişimciler Neden Freelancer’larla Çalışmalı?

Previous article

You may also like

Comments

Bir Cevap Yazın

More in Genel