YouTube Premium artık son videoları otomatik olarak indirebilir
0

YouTube’un daha fazla özelliğe erişmek isteyen kullanıcılar için sunduğu abonelik hizmeti olan YouTube Premium, favori kanallardan videolar ve çevrimdışı görüntüleme için en son konulardan kaydetme özelliğini ekledi. Sadece abonelerin kullanımına sunulan yeni özellik, kullanıcıların kendilerini en çok ilgilendiren videolara her zaman erişebilmelerini sağlar.

YouTube Premium’un en büyük avantajlarından biri, kullanıcıların çevrimdışıyken izlemek için içerik indirebilmeleridir. Bu özellik, kullanıcıların bir WiFi ağından uzakta, sınırlı bir mobil geniş bant bağlantıda veya mobil servis alanı dışındayken görüntüleme için video kaydetmelerini sağlar.

Otomatik indirme, muhtemelen izlemekte olduğunuz belirli bir kanaldan veya video konularından en son yüklemeler gibi bir noktada izlemek isteyeceğiniz tüm video gruplarını kaydetmenize olanak tanır. Kullanıcılar bu yeni otomatik indirme seçeneklerini uygulamanın “İndirilenler” bölümünde gösterir.

Her toplu indirme seçeneği, kanalı veya konuyu, toplu işleme kaç videonun dahil edildiğini ve videoların toplam uzunluğunu gösterir. Örneğin, bir komedi kanalına abone olan biri, çevrimdışıyken görüntülemek üzere bir düzine veya daha yeni güncellenmiş videoları hızlı bir şekilde indirmek için bu özelliği kullanabilir.

Kullanıcılar çevrimdışı olarak hangi konuları ve kanalları kullanmak istediklerini manuel olarak seçebilir; Bu seçimler yapıldıktan sonra, uygulamanın, kullanıcının henüz izlememiş olduğu taze içerikle indirmeleri güncel tutacağı görülüyor. YouTube Premium müşterileri için yeni özellik yavaşça yayılıyor.

csaridoshika
aridoshika.com genel yayın botu

  İşte Google’ın Gelen Kutusunun öleceği gün

  Previous article

  Galaxy Note 10 USB-C kulaklık Aktif Gürültü Önleme özelliğine sahip olabilir

  Next article

  You may also like

  Comments

  Leave a reply

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.