0

Zorin OS 12.2, ZorinOS ekibi tarafından piyasaya sürüldü ve duyuruldu, Zorin OS 12 serisine ikinci bakım Güncellemesi ve ayrıca şimdiye kadar piyasaya sürülen en gelişmiş Zorin OS sürümü.

Ubuntu 16.04.3 LTS (Xenial Xerus) tabanlı ve Linux Kernel 4.10 serisi tarafından desteklenen en son Zorin Masaüstü ortamını içeren bu sürüm, en son PC’ler ve dizüstü bilgisayarlar da dahil olmak üzere piyasadaki en yeni donanım bileşenleri için destek sunduğu anlamına geliyor.

Zorin OS 12.2, fare imlecini paneldeki pencere önizlemelerinin üzerine getirirken, sabitlenmiş pencerelerin tam boyutlu görüntüsünü destekleyen Zorin Masaüstü ortamına optimizasyonlar gibi çeşitli performans iyileştirmeleri ve kullanılabilirlik geliştirmeleri sunar.

Şarap son kararlı sürümü, Windows uygulamaları için bir uyumluluk katmanı, Zorin OS 12.2 dahildir. Daha fazla windows uygulamaları için destek sağlar. Bu destekler Microsoft office 2013, Microsoft tarafından geliştirilen özel bir verimlilik paketi için bile uzanır. Yükleme hakkında daha fazla bilgi edinmek için şarap kılavuz çizgileri başvurabilirsiniz Microsoft Office 2013 Zorin OS üzerinde.

Daha fazla bilgi için zorin OS 12.2 sürüm notlarına başvurabilirsiniz

Download Zorin OS 12.2

Kaynak : Linuxscoop.com

Manjaro 18.0 KDE

Previous article

ERP Nasıl Çalışır?

Next article

You may also like

Comments

Bir Cevap Yazın