0

Zorin OS 15 , HuntE (Donanım Etkinleştirme) çekirdekli Ubuntu 18.04.2 LTS’ye ve Ubuntu 18.10’dan (Cosmic Cuttlefish) grafik yığınına dayanan Zorin OS’nin en son sürümüdür . GNOME 3.30’u yeni ve daha hoş bir masaüstü temasıyla Zorin OS masaüstünün görünümünü ve hissini yenileyen ve iyileştiren varsayılan masaüstü ortamı olarak kullanma.

Zorin OS 15’e, gün boyunca uyum sağlayan, Açık ve Koyu modları arasında otomatik olarak geçiş yapan ve aynı zamanda kullanıcılara altıdan az renk çeşidi sunmayan güzel ve hoş bir masaüstü temasıyla yeni ve yenilenmiş bir görünüm verildi. Yeni masaüstü teması, eksiksiz bir deneyim için yeni animasyonlarla birlikte geliyor.

Zorin OS 15, Android kullanıcılarının cihazlarının bildirimlerini kişisel bilgisayarlarıyla senkronize etmelerine, telefonlarından veya tabletlerinden fotoğraflara göz atmalarına, dosya ve URL’leri paylaşmalarına, metin mesajlarına cevap vermelerine, bilgisayarlarında medya oynatımlarını kontrol etmelerine izin veren yeni bir uygulama olan Zorin Connect’i tanıtıyor veya uzaktan kumanda olarak bile kullanabilirsiniz.

Zorin OS 15 ayrıca dokunmatik ekran desteği, gece çalışırken gözlerinizi korumak için Gece Işığı, en son LibreOffice 6.2 ofis paketi, Flatpak evrensel uygulamaları ve Flathub deposu desteği sunar.

Zorin OS 15 sürüm duyurusu hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz . Zorin OS 15 Ultimate, Core, Lite ve Eğitim sürümünü indirin: https://zorinos.com/download/

Kali Linux 2020.2 Nedir? Nasıl kurulur?

Previous article

Tweetshell Nedir Nasıl kullanılır? | Brute Force Shell Script

Next article

You may also like

Comments

Bir Cevap Yazın

More in Anasayfa